Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години

{besps}vollmar2015|sdur=4|fdur=3|align=3|width=500|height=380|ctrls=1|csort=4123-5|steps=60 {/besps}

{besps_c}0|picture_01.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Отборът на ВК “Яворов” Чирпан, заел почетното първо място{/besps_c}

{besps_c}0|picture_02.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Момичета от Чирпан, постигнали две категорични победи{/besps_c}

{besps_c}0|picture_03.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Капитанката на отбора на Чирпан получава наградата на отбора от г-жа Ненкова – директор на училището{/besps_c}

{besps_c}0|picture_04.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Отборът на Димитровград, заел второ място в крайното класиране{/besps_c}

{besps_c}0|picture_05.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Отборът на “Верея” Стара Загора, класирал се на трето място{/besps_c}

{besps_c}0|picture_06.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Отборът на Любимец, зел четвърто място{/besps_c}

{besps_c}0|picture_07.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Отборът на Чирпан с директора на училището и получените награди{/besps_c}

{besps_c}0|picture_08.JPG|Tурнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години|Щастливите момичета от СОУ “П. К. Яворов” Чирпан{/besps_c}

На 28.02.2015 г. в спортната зала на СОУ “П. К. Яворов” се проведе турнир по волейбол за купа ЯВОРОВ за момичета до 13 години. Турнирът беше организиран съвместно с Община Чирпан и ВК “Яворов” Чирпан. Поканени бяха три отбора – ВК “Верея” Стара Загора, ВК “Раковски” гр. Димитровград и ВК “Любимец” гр. Любимец.

След оспорвани битки през целия ден, подкрепа на приятели, родители и треньори турнирът завърши с категоричен успех за момичетата от ВК “Яворов” гр. Чирпан. Те получиха купа и сладка торта. Подобни награди получиха и останалите отбори, като отборът на Димитровград се класира на второ място, отборът на Стара Загора – на трето място, а отборът на Любимец остана на четвърто място. Раздадени бяха и индивидуални награди. Натали от нашия отбор взе награда за най-добър изпълнител на начален удар, малката Гергана от Димитровград взе награда за любимец на публиката, а капитанките на отбора на Стара Загора и Любимец взеха награди за най-добър нападател и най-добър защитник. По време на турнира децата завързаха нови запознанства и приятелства. Спортният ден остави у участниците много слънчеви спомени.